Strona Główna BIP Strona Główna
Oferty służby NSR
 
NARODOWE SIŁY REZERWOWE
PRZEPUSTKĄ DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ”


oznacza to, że Żołnierze Narodowych Sił Rezerwowych

mają pierwszeństwo przy ubieganiu się o powołanie do zawodowej służby wojskowej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zainteresowane osoby z terenu administrowanego przez WKU pow. brzeski, bocheński, dabrowski i tarnowski oraz miasta Tarnowa prosimy o kontakt osobisty z WKU w Tarnowie lub o kontakt telefoniczny pod numerami: tel. (26) 113 86 82, GSM +48 693 350 174, pozostałe osoby uprasza się o kontakt z macierzystym WKU.

TERMIN NAZWA JW MIEJSCOWOŚĆ KORPUS WIĘCEJ
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
MAŁOPOLSKIEGO
 
08.05.2018
22.05.2018
19.06.2018
11.09.2018
25.09.2018
09.10.2018
13.11.2018
11.12.2018

 

16 batalion powietrznodesantowy /desant/
ul. Wrocławska 82
Kraków
szeregowych  

 Po ustaleniu telefonicznym

8 Baza Lotnictwa Transportowego
ul. kpt. Medweckiego 10 Kraków-Balice szeregowych  

09.05.2018
13.06.2018
12.09.2018
10.10.2018
07.11.2018
12.12.2018
 
6 batalion logistyczny
/desant/
ul. Głowackiego 11
Kraków
szeregowych  
 
15.05.2018
12.06.2018
03.07.2018
28.08.2018
18.09.2018
16.10.2018
06.11.2018
04.12.2018
 
6 batalion dowodzenia
ul. Ułanów 43
Kraków
szeregowych
podoficerów
oficerów
 
 
22.05.2018
26.06.2018
25.09.2018
23.10.2018
27.11.2018

 

3 Regionalna Baza Logistyczna
ul. Montelupich 3
Kraków
   godz.
11:00
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
DOLNOŚLĄSKIEGO
 Po ustaleniu telefonicznym
 23 Pułk Artylerii

 al. Wojska Polskiego 54 Bolesławiec  szeregowych  

Po ustaleniu
telefonicznym

22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej ul. Walecznych 59
Kłodzko
szeregowych godz. 08:00

Po ustaleniu telefonicznym

31 batalion
radiotechniczny
ul. Graniczna 13
Wrocław

Po ustaleniu telefonicznym

10 Pułk Dowodzenia ul. Trzmielowicka 28
Wrocław
   
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
ŚLĄSKIEGO

09.05.2018
16.05.2018
06.06.2018
13.06.2018
05.09.2018
12.09.2018
03.10.2018
10.10.2018
07.11.2018
14.11.2018
05.12.2018
12.12.2018

6 batalion powietrznodesantowy
/desant/
ul. gen. Andersa 47 Gliwice  szeregowych  godz. 08:00

10.05.2018
19.05.2018
07.06.2018
21.06.2018
06.09.2018
20.09.2018
04.10.2018
18.10.2018
08.11.2018
22.11.2018
07.12.2018
20.12.2018
 
18 batalion powietrznodesantowy
/desant/
ul. Bardowskiego 2 Bielsko Biała  szeregowych  
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
LUBUSKIEGO

Po uzgodnieniu telefonicznym

11 Dywizja Kawalerii Pancernej ul. Traugutta 1
Żagań
szeregowych

W każdy czwartek po uzgodnieniu telefonicznym

11 batalion dowodzenia ul. Żarska 1
Żagań
oficerów,
podoficerów

08.05.2018
05.06.2018
03.07.2018
07.08.2018
11.09.2018
09.10.2018
06.11.2018
04.12.2018

11 batalion remontowy ul. Żarska
Żagań
oficerów,
podoficerów
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
ŁÓDZKIEGO

Po ustaleniu telefonicznym

1 dywizjon lotniczy Leźnica Wielka 95-043 szeregowych
 
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
MAZOWIECKIEGO

Po ustaleniu telefonicznym

2 Ośrodek Radiotechniczny w Przasnyszu ul. Makowska 1
Przasnysz
oficerów, podoficerów,
podoficerów młodszych
 

Po ustaleniu telefonicznym

10 Pułk Samochodowy ul. 29 Listopada 1
Warszawa
szeregowych
Po ustaleniu telefonicznym 1 Brygada Pancerna ul. Okuniewska 1
Warszawa
podoficerów
młodszych
podoficerów
szeregowych
 
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
PODKARPACKIEGO

Po uzgodnieniu telefonicznym

1 batalion czołgów ul. Wojska Polskiego 22
Żurawica
szeregowych

Po uzgodnieniu telefonicznym

3 kompanii regulacji ruchu ul. Sandomierska 20
Nisko
podoficerów
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
POMORSKIEGO
Po ustaleniu telefonicznym 1 batalion dowodzenia i zabezpieczenia ul. Powstańców Warszawy 2
Bydgoszcz
oficerów
podoficerów
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Po uzgodnieniu telefonicznym
12 Brygada Zmechanizowana

Al Wojska Polskiego 250
Szczecin
szeregowych  
W każdą środę 5 Pułk Inżynieryjny Szczecin Podjuchy, ul. Metalowa 39 oficerów,
podoficerów, szeregowych
 godz. 08:00
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

 Po ustaleniu telefonicznym

112 batalion remontowy ul. Moniuszki 7
Giżycko
szeregowych  

 Po ustaleniu telefonicznym

15 Brygada Zmechanizowana Al. Wojska Polskiego 21
Giżycko
szeregowych

 Po ustaleniu telefonicznym

16 batalion dowodzenia ul. Królewicka 169
Elbląg
szeregowych

 Po ustaleniu telefonicznym

6 batalion chemiczny SP ul. Sikorskiego 2
Śrem
oficerów,
podoficerów
 
JEDNOSTKI WOJSKOWE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA
ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

29.05.2018
26.06.2018
25.09.2018
30.10.2018
27.11.2018
11.12.2018

Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych ul. Wojska Polskiego 300
Kielce
 oficerów  godz. 07:30

Po ustaleniu telefonicznym

3 batalion radiotechniczny ul. Mickiewicza 38
Sandomierz
oficerów